Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Jeśli chcesz założyć nowe konto na forum, wybierz opcję Rejestracja. Konto na forum nie jest powiązane z kontem w grze. Pozdrawiamy!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwieczny problem z odwiedzaniem znajomych
Z ciekawosci zapytam:

Wiecie moze czy twórcy gry wiedza (i czy maja w planach cos z tym zrobić) o wieszajacej sie grze przy odwiedzaniu znajomych ?
Wiele osób narzeka na ta przypadłość, objawiającą sie tym ze po wejsciu do sasiada znika możliwosc klikania w jakikolwiek budynek nawet u siebie w folwarku i trzeba zresetować gre.
Bardzo uciążliwe i nie daje możliwości odwiedzenia nawet części przyjaciół bo gra potrafi sie wykrzaczyć nawet w pierwszych odwiedzinach Smutny
Odpowiedz
Tak, wiedzą, niestety problem nie jest łatwy i do rozwiązania na szybko (z tego co wiem). Może trochę historii - problemy zaczęły się po rozszerzeniach mapy :/ niestety im więcej odblokowanych terenów, tym problemy większe z ładowaniem map. Jedyne co mogę doradzić do spróbowanie różnych przeglądarek, podobno najlepiej ma być na firefoxie, choć ja osobiście gram na chrome. Co mogę doradzić, to wyłączenie animacji.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
Grałem na FF'ie i problem wystepował a gra niesamowicie mulila, po zebraniu jakis plonów cielo jak cholerka i trzeba było restartować, przerzucilem sie na Chroma i jest duzo lepiej w kwestii zamulania, ale problem z odiwediznami taki sam .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości