Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Jeśli chcesz założyć nowe konto na forum, wybierz opcję Rejestracja. Konto na forum nie jest powiązane z kontem w grze. Pozdrawiamy!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wykupioną grą
W dalszym ciągu mam problem z wykupiona za diamenty Grecją cz. II mimo wysłania zgłoszenia nic się nie zmieniło ( po za czasem którego jest coraz mniej ). Za to pojawiła się u mnie po raz drugi Chatka Wiedźmy- czy to ma być rekompensata? Ostateczna nagroda 100 D nie zrekompensuje mojego zawodu niemożności posiadania Świątyni i Domu Herkulesa.
Odpowiedz
Niestety nikt na tym forum nie jest w stanie Ci pomóc. Napisz jeszcze raz na support, ew. użyj opcji odpowiedź (jeśli dostałeś już zwrotkę z supportu).
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
Wiem, że tu nie uzyskam pomocy. Chciałem jednak zasygnalizować problem i pokazać możliwość wykonania po raz drugi Chatki.Byłem bowiem przekonany, że tę przygodę można wykonywać tylko raz w roku. Wprawdzie nagroda "cmentarz " dająca 100 serduszek za 1000 żywności na 24h nie jest dla mnie zbyt atrakcyjna to 100 D daje możliwość szybszego wykupienia restauracji ( oczywiście w czasie trwania wyprzedaży 70%).
Odpowiedz
Podaj swój UID lub podeślij mi go na priv, to poproszę o weryfikację sprawy.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
Dziękuję za Twoje zaangażowanie , Ale nie przejmuj się mną. Dzisiaj dostałem odpowiedź z supportu - że przekazali sprawę do działu technicznego i pewnie się na tym skończy. Może po evencie coś się ruszy. Porównałem zadania I cz Grecji podane blogu i te przekazane przez blaise i zauważyłem różnice w kolejności wykonywanych zadań ( a przy okazji blaise milczy od kilku dni ) .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości