Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Jeśli chcesz założyć nowe konto na forum, wybierz opcję Rejestracja. Konto na forum nie jest powiązane z kontem w grze. Pozdrawiamy!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naciąganie na kasę na fb - sms-y premium
Ostrzeżenie 
Uważajcie na  naciągaczy. Na fb na grupie lest farm jakaś babka zmieściła "zachęcający " link do rzekomo darmowych bonów. Ponieważ wiem że w życiu darmo nic nie ma,postanowiłam sprawdzić co to za przekręt. i po kliknięciu w link podany w wiadomości wyskoczyła strona ,gdzie to już super,hiper wygrałam kartę podarunkową .. i jeszcze ,tylko muszą mnie zweryfikować - i tu proszą o wysłanie sms-a pod nr 92550 aby otrzymać kod. Wstawiam SS oraz link do stronki z cenami sms-ów premium http://www.ilekosztujesms.pl/92550/

Zapraszam do lektury.

[Obrazek: mkhmmsjmcpxqelldhcyzujaftviolfniqgdmkfdl...bhrsrvfhzl]
Odpowiedz
Ja znam jeszcze inny myk.
Dostajesz smsa w stylu. Dziękujemy za aktywację usługi Dobry Dzień. Koszt 30 zł n tydzień. Aby wyłączyć, wyślij smsa na numer 9xxxx.

A on kosztuje 30zł Duży uśmiech
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
hihi no fajne

Poza tym są takie gdzie pod * kryje się subskrypcja na jakąś usługę,sms-ów na tydzień 1 do kilku ,cena też super Uśmiech i tak dostaniesz te "coś" za xxx zł niezależnie czy Ci się podoba czy nie,do momentu aż wyślesz sms - czyli zdezaktywujesz usługę ale o ile na początku ktoś nie czytał i dał się wkręcić ,to tu już musi czytać lub mieć szczęście i znać kogoś kto to zrobi Uśmiech CZYTAJCIE !!!
Odpowiedz
Akurat to nie. Jeśli wysyłasz sms na krótki numer od 7 i 9, to one jednorazowo dużo kosztują.
Numeracja do subskrypcji i prenumerat są od 5 i 6.
Odpowiedz
Mojej koleżanki córka bawiła się telefonem,grała i taka atrakcję jej sprezentowała .Miesięcznie znikała jej z konta całkiem pokaźna kwota. Niestety jak zobaczyła kolejnego sms-a od nich ,to z automatu usunęła nie czytając ,a tam było info jak sie tego g....na pozbyć. Opowiedziała mi kiedyś o tym,rozwiązałam problem.

a co ? " akurat to nie " bo nie kumam Uśmiech
Odpowiedz
Każdy numer skrócony jest od czegoś innego.
Odpowiedz
a to wiem Uśmiech tak się składa, że poza tym że czytam ,to kiedyś pracowała w jednej z sieci komórkowych Uśmiech
Odpowiedz
Hmmm nigdy w życiu nie trafiłem na takie oszustwa. Chyba mam szczęście Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości