Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Jeśli chcesz założyć nowe konto na forum, wybierz opcję Rejestracja. Konto na forum nie jest powiązane z kontem w grze. Pozdrawiamy!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady
#1
Zapraszamy do nowej akcji. Skrócone zasady: od soboty 0:00 do niedzieli do 20:00 będą pojawiać się zagadki naszym forum. Waszym zadaniem będzie udzielania odpowiedzi. Liczba zagadek pozostanie tajemnicą. 


Zasady:

1. Akcja odbywa się na forum http://alefolwark2.fansite.xaa.pl/ od godz. 0:00 w dniu 20.02.2016 do 20:00 dnia 21.02.2016 r.
2. Zadaniem uczestników będzie udzielanie odpowiedzi na zadawane przez organizatorów zagadki. W jednym wątku będzie jedna zagadka. Łączna liczba zagadek będzie tajemnicą. Zagadki pojedynczo będą publikowane o losowych porach. Pierwsza osoba, która poda poprawną odpowiedź otrzyma 1 punkt (ale uwaga: zagadki mogą być podchwytliwe). Na podstawie zdobytych punktów na koniec będzie stworzona klasyfikacja.
3. Dwie osoby z największą liczbą punktów otrzymają po 50 diamentów.
Wszystkie nagrody zostaną dodane po zakończonej całej akcji (najprawdopodobniej we wtorek). Nagroda została ufundowana przez twórców gry Ale Folwark/Let's Farm, czyli firmę Ten Square Games, za co im serdecznie dziękujemy!
4. W trakcie akcji należy przestrzegać regulaminu gry.
5. W kwestiach spornych głos decydujący ma redakcja forum.
[Obrazek: tmudUcH.png]
#2
A i zapomniało mi się w zasadach.
Jeśli nie podsyłaliście nam UID, wyślijcie wiadomość do użytkownika Konto do zgłoszeń http://alefolwark2.fansite.xaa.pl/uzytkownik-120.html wpisując swój UID (jest pod grą) i portal na którym gracie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
#3
Formalnie wyniki: diamenty (najprawdopodobniej jutro) trafią do Alexy i AgnieszkiK.
[Obrazek: tmudUcH.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości