Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naciąganie na kasę na fb - sms-y premium
Ostrzeżenie 
Uważajcie na  naciągaczy. Na fb na grupie lest farm jakaś babka zmieściła "zachęcający " link do rzekomo darmowych bonów. Ponieważ wiem że w życiu darmo nic nie ma,postanowiłam sprawdzić co to za przekręt. i po kliknięciu w link podany w wiadomości wyskoczyła strona ,gdzie to już super,hiper wygrałam kartę podarunkową .. i jeszcze ,tylko muszą mnie zweryfikować - i tu proszą o wysłanie sms-a pod nr 92550 aby otrzymać kod. Wstawiam SS oraz link do stronki z cenami sms-ów premium http://www.ilekosztujesms.pl/92550/

Zapraszam do lektury.

[Obrazek: mkhmmsjmcpxqelldhcyzujaftviolfniqgdmkfdl...bhrsrvfhzl]
Odpowiedz
Ja znam jeszcze inny myk.
Dostajesz smsa w stylu. Dziękujemy za aktywację usługi Dobry Dzień. Koszt 30 zł n tydzień. Aby wyłączyć, wyślij smsa na numer 9xxxx.

A on kosztuje 30zł Duży uśmiech
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
hihi no fajne

Poza tym są takie gdzie pod * kryje się subskrypcja na jakąś usługę,sms-ów na tydzień 1 do kilku ,cena też super Uśmiech i tak dostaniesz te "coś" za xxx zł niezależnie czy Ci się podoba czy nie,do momentu aż wyślesz sms - czyli zdezaktywujesz usługę ale o ile na początku ktoś nie czytał i dał się wkręcić ,to tu już musi czytać lub mieć szczęście i znać kogoś kto to zrobi Uśmiech CZYTAJCIE !!!
Odpowiedz
Akurat to nie. Jeśli wysyłasz sms na krótki numer od 7 i 9, to one jednorazowo dużo kosztują.
Numeracja do subskrypcji i prenumerat są od 5 i 6.
Odpowiedz
Mojej koleżanki córka bawiła się telefonem,grała i taka atrakcję jej sprezentowała .Miesięcznie znikała jej z konta całkiem pokaźna kwota. Niestety jak zobaczyła kolejnego sms-a od nich ,to z automatu usunęła nie czytając ,a tam było info jak sie tego g....na pozbyć. Opowiedziała mi kiedyś o tym,rozwiązałam problem.

a co ? " akurat to nie " bo nie kumam Uśmiech
Odpowiedz
Każdy numer skrócony jest od czegoś innego.
Odpowiedz
a to wiem Uśmiech tak się składa, że poza tym że czytam ,to kiedyś pracowała w jednej z sieci komórkowych Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości