Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady
#1
Zapraszamy do nowej akcji. Skrócone zasady: od soboty 0:00 do niedzieli do 20:00 będą pojawiać się zagadki naszym forum. Waszym zadaniem będzie udzielania odpowiedzi. Liczba zagadek pozostanie tajemnicą. 


Zasady:

1. Akcja odbywa się na forum http://alefolwark2.fansite.xaa.pl/ od godz. 0:00 w dniu 20.02.2016 do 20:00 dnia 21.02.2016 r.
2. Zadaniem uczestników będzie udzielanie odpowiedzi na zadawane przez organizatorów zagadki. W jednym wątku będzie jedna zagadka. Łączna liczba zagadek będzie tajemnicą. Zagadki pojedynczo będą publikowane o losowych porach. Pierwsza osoba, która poda poprawną odpowiedź otrzyma 1 punkt (ale uwaga: zagadki mogą być podchwytliwe). Na podstawie zdobytych punktów na koniec będzie stworzona klasyfikacja.
3. Dwie osoby z największą liczbą punktów otrzymają po 50 diamentów.
Wszystkie nagrody zostaną dodane po zakończonej całej akcji (najprawdopodobniej we wtorek). Nagroda została ufundowana przez twórców gry Ale Folwark/Let's Farm, czyli firmę Ten Square Games, za co im serdecznie dziękujemy!
4. W trakcie akcji należy przestrzegać regulaminu gry.
5. W kwestiach spornych głos decydujący ma redakcja forum.
[Obrazek: tmudUcH.png]
#2
A i zapomniało mi się w zasadach.
Jeśli nie podsyłaliście nam UID, wyślijcie wiadomość do użytkownika Konto do zgłoszeń http://alefolwark2.fansite.xaa.pl/uzytkownik-120.html wpisując swój UID (jest pod grą) i portal na którym gracie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
#3
Formalnie wyniki: diamenty (najprawdopodobniej jutro) trafią do Alexy i AgnieszkiK.
[Obrazek: tmudUcH.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości