Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Jeśli chcesz założyć nowe konto na forum, wybierz opcję Rejestracja. Konto na forum nie jest powiązane z kontem w grze. Pozdrawiamy!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razem piszemy opowiadanie
Żarówka 
Zaczynamy kreatywne pisanie Duży uśmiech
Każdy dopisuje po max 5 zdań kursywą. Kierowanie fabuły według uznania można kontynuować co ktoś zaczął albo zacząć własne Uśmiech

Zacznijmy więc Uśmiech

W wielkim mieście w bardzo bogatym kraju żyła sobie Jeny. Jeny była bardzo otwartą utalentowaną osobą, zawsze radosną. Mieszkała razem z swoją współlokatorką Angelą. Mieszkanie znajdowało się na jednej z ruchliwszej ulicy. Pewnego dnia...
Odpowiedz
Jenny spiesząc się do pracy,w biegu wskoczyła do wagonu metra.Wpadając przy tym na nieznajomego gościa z walizką w której miał ..
Odpowiedz
drewniane kukiełki. W wyniku zderzenia wszystkie marionetki wypadły na podłogę wagonu. Jenny chcąc zrekompensować swoją wpadkę powiedziała:
- Bardzo przepraszam Pana,Ja nie chciałam, przepraszam nie zauważyłam jak wbiegłam...Tak mi przykro,Ja to wszystko pozbieram.
Nieznajomy nie odpowiadając nic pozbierał pośpiesznie swoje rzeczy i oddalił się w głąb metra znikając z oczu dziewczyny, a ubrany był w...
Odpowiedz
..strój Borata ..yy tak pomyślałaby jakaś tam przeciętna dziewczyna,Jednak Jenny do takich nie należała.Nie pozwalała sobie na taki luz i szaleństwo wyobraźni.Trzymała się zasad ,które zostały jej wpojone gdy jako dziecko uczęszczała do jednej z najlepszych szkół w Nowym Jorku.Jej przewodnikiem duchowym w tamtym czasie był ..
Odpowiedz
...pan Smith, człowiek o nieznanej przeszłości. Krązyło wokoł niego wiele plotek, ale nic nie było pewne. Jednak najbardziej prawdopodobne było to że...
Odpowiedz
kochał się w Jenny, ale nie umiał wyjawił jej swojego uczucia. Tym czasem zbliżały się Walentynki i...
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
nie umiał sobie z tym poradzić. Kupił butelke whisky aby zagłuszyć ból i wewnętrzny krzyk, który wołał...
Odpowiedz
usmaż mi placki. Pan Smith był miłośnikiem placków ziemniaczanych. Nie mógł przeżyć dnia bez tych małych krążków. Lecz placki nie ukoiły jego....
Odpowiedz
....potrzeb.Brakowało mu jeszcze do pełni szczęścia...
Odpowiedz
..wykałaczek,gdyż wizyta u specjalisty dopiero 12 miała być,a tu masz Ci los taka dziura w ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości