Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Jeśli chcesz założyć nowe konto na forum, wybierz opcję Rejestracja. Konto na forum nie jest powiązane z kontem w grze. Pozdrawiamy!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedzielny konkurs
Duży uśmiech 
Witam wszystkichUśmiech

Chciałam Was poinformować że planujemy zorganizowanie konkursu prawdopodobnie pod tytułem "Konkurs przyrodniczy" ma być to pierwszy etap z cyklu "Niedzielnych konkursów".
Bez Waszego udziału ta zabawa nie dojdzie do skutku więc wszystkich chętnych proszę o wpisanie się w tym wątku Uśmiech
Mamy obiecane nagrody w postaci Diamentów więc myślę że warto wziąć udział żeby zasilić swoje konto w grze.
Kolejne zabawy z tego cyklu będą pod innym tytułem i zapraszam do przedstawienia swoich propozycjiUśmiech

Niebawem w oddzielnym ogłoszeniu zostaną przedstawione zasady,nagrody oraz termin pierwszego konkursuUśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Witam,

Im więcej konkursów tym większa szansa coś wygrać Uśmiech
Czekam na publikację zasad Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
(6.01.2016, 10:23)peoniaa napisał(a): Witam,

Pozdrawiam

Również czekam na zasady jak skończymy je obrabiać to zostaną niezwłocznie przedstawione na forum :Uśmiech

Dzięki to mamy pierwszą chętną osobę kto następny ??Uśmiech Oczywiście Twój post nie zmusza Cię do udziału w konkursie ale serdecznie zapraszam do udziału Uśmiech

Pozdrawiam i miłego dnia życzę Duży uśmiech
Odpowiedz
No to spróbuje i ja Uśmiech
(6.01.2016, 10:34)saralola1 napisał(a):
(6.01.2016, 10:23)peoniaa napisał(a): Witam,

Pozdrawiam

Również czekam na zasady jak skończymy je obrabiać to zostaną niezwłocznie przedstawione na forum :Uśmiech

Dzięki to mamy pierwszą chętną osobę kto następny ??Uśmiech

Pozdrawiam i miłego dnia życzę Duży uśmiech
Odpowiedz
beam6 witaj Uśmiech

Rozumiem że jesteś zainteresowana konkursem bardzo mi miło Uśmiech

Coś tam chyba nie wyszło w Twoim poście bo tylko cytaty weszły :Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
(6.01.2016, 10:03)saralola1 napisał(a): Witam wszystkichUśmiech

Chciałam Was poinformować że planujemy zorganizowanie konkursu prawdopodobnie pod tytułem "Konkurs przyrodniczy" ma być to pierwszy etap z cyklu "Niedzielnych konkursów".
Bez Waszego udziału ta zabawa nie dojdzie do skutku więc wszystkich chętnych proszę o wpisanie się w tym wątku Uśmiech
Mamy obiecane nagrody w postaci Diamentów więc myślę że warto wziąć udział żeby zasilić swoje konto w grze.
Kolejne zabawy z tego cyklu będą pod innym tytułem i zapraszam do przedstawienia swoich propozycjiUśmiech

Niebawem w oddzielnym ogłoszeniu zostaną przedstawione zasady,nagrody oraz termin pierwszego konkursuUśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Witam serdecznie.
Chętnie wezmę udział w konkursie
Pozdrawiam.
Odpowiedz
awg12 witam Uśmiech

Nio to jest nas coraz więcej :Uśmiech

Zapraszam pozostałych i wychodzić z tych krzaczorów, Uśmiech
Odpowiedz
Witam !
To ja też spróbuję  Uśmiech
Odpowiedz