Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diamenty
Chciałbym wam przedstawić serwis dogry.Pewnie wiele osób z niego korzysta ale ci co nie korzystają mogą przeczytać.Zbieramy tam punkty poprzez wypełnianie ankiet,oglądanie krótkich filmików itd.....Kiedy zbierzemy odpowiednią ilość punktów możemy je wymienić na Diamenty.Nie są to może jakieś oszałamiające ilości tych Diamentów ale 50 czy 170 na drodze nie leży.Ja średnio dziennie 15-30 minut poświęcam i powoli ciułam te punkciki.
Wymiana punktów:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bba4...da2ca.html
Jeżeli ktoś jest zainteresowany może skorzystać z tego linka:http://dogry.pl/r/andzin1111
Róbcie tylko te zadania gdzie nie trzeba podawać danych osobowych,numeru telefonu i nie trzeba wysyłać sms-ów.
Odpowiedz
Na początku idzie szybko, ale później coraz częściej okazuje się, że jesteś oszukiwany.
Mi do dzisiaj nie przydzielili 400 pkt za Wedla i otrzymałam niedziałający kod przy zamianie pkt na diamenty.
Oczywiście 'reklamacje w toku' (od 2 miesięcy).
Zupełnie pominę już dziesiątki gier, za które nie przyznano punktów mimo spełnienia kryteriów.

Jest to fajna opcja na 'dorobienie' diamentów,
ale nie nastawiajcie się na cudy.

Udanych łowów Uśmiech

Pozdrawiam,
S. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Odpowiedz
Saovine, masz jakiś numer zgłoszenia z supportu dogry.pl ? Próbowałaś tam pisać jeszcze raz?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
Ta jasne, opcja fajna póki nie dadzą shadow bana na konto, a potem support się wykręca 'bo w takim razie musisz mieć więcej niż jedno konto'. Przestało im się to opłacać widocznie i zaczęli kręcić i kombinować 'jak tu nie dać ludziom darmochy'.

Odradzam dogry, a z resztą i tak lepiej człowiek wyjdzie spędzając ten czas na zarabianiu pieniędzy - wtedy diamenty można sobie po prostu kupić.
Pomysł  Zapraszam na Wiki — zawsze aktualne informacje o grze. Pomysł
Odpowiedz
Piotrekkk napisał(a):Saovine, masz jakiś numer zgłoszenia z supportu dogry.pl ? Próbowałaś tam pisać jeszcze raz?
Tak, i pisałam do nich przynajmniej 4 razy. Odpisali mi dopiero na bardzo, ale to bardzo chamskim mailu:
"sprawe traktujemy jako priorytetową, odezwiemy się, gdy wyjaśnimy okoliczności'
I do dzisiaj cisza.

Pozdrawiam,
s. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Odpowiedz
Czy ktoś ma podobny problem?
Odpowiedz
fibi napisał(a):Czy ktoś ma podobny problem?
a czym dokładnie masz problem?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Odpowiedz
Wczoraj  wygrałam w kości 30d bez dopłaty i po 1 rzucie Język
Odpowiedz
A ja dzisiaj 8 złotych jabłek zebrałam, może to nie diamenty ale zaraz je będę przerabiać Uśmiech
Odpowiedz
Ja tylko 2 jabłuszka Smutny ale i tak jest fajnie Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości